Нервово-психічний розвиток малюка до року відбувається поступово та має свої особливості. Починаючи з 2 місяців малюк здатний фіксувати погляд на яскравих зображеннях та іграшках (наприклад, кульках, фігурках та брязкальцях), у 4 місяці – утримувати руками предмети. А в період 7-8 місяців дитина здатна доповзати до іграшки. Саме в ці періоди варто проводити розвиваючі ігри, щоб малюк тренував зорову та м'язову пам'ять. Ви можете купити кульки оптом та проводити прості, але цікаві ігри.
Ефекти від ігор з повітряними кульками
Прикладами доступних занять з повітряними кульками є:
- Потягування за мотузку. Накачайте кілька кольорових кульок гелієм і прив'яжіть до них м'які стрічки або ниточки (підійдуть акрилові або вовняні пряжі). Покажіть малюкові, як тягнути кульку за нитку, а потім відпускати. Він швидко зацікавиться і самостійно тягтиме різні кульки. Завдяки цій вправі тренується зоровий аналізатор дитини - вона вчиться фокусуватися на наближенні та віддаленні об'єктів.
- Водні кульки. Наповніть кілька кульок водою на різному рівні і зав'яжіть кожен із них у вузлик. Давайте по черзі різні кульки дитині, нехай вона їх уважно огляне і помацає. Вода створює м'яку структуру і кулька миттєво набуває форми долоні дитини. Так тренується тактильна чутливість. Якщо ви наповните кульки водою різної температури, додатково буде розвиватись і температурна чутливість.
- Гра у кольори. Цю гру варто проводити з дітьми 10-11 місяців, тому що вони можуть запам'ятати позначення кольорів і виконувати ваші вказівки. Надуйте (лише не сильно) кілька звичайних кульок різних кольорів і розкидайте їх по кімнаті. Говоріть дитині по черзі кольори кульок, які вона має знайти. Або змагайтеся, хто перший дістанеться об'єкта потрібного кольору.
Ігри з повітряними кулями є важливою частиною комунікації дитини та батька, тому що з їх допомогою дитина вчиться спілкуватися, розуміти вказівки батьків та розвивати м'язову пам'ять. Придбати реквізит для ігор ви можете у нашому спеціалізованому магазині, де продаються повітряні кульки та паєтки оптом.